"Dat ben ik nog steeds. Regelmatig word ik erbij bepaald wat een voorrecht het is om raadslid namens de ChristenUnie in deze mooie gemeente te zijn.
Vorige week bijvoorbeeld ben ik bijgepraat over de plannen voor de Kustplaats IJmuiden aan Zee. Prachtig gaat het worden: een nieuw centrum, nieuwe woningen en een iconisch gebouw (BRAK) waar alles over zon, zee, wind en water gaat worden verteld. Zeer verheugd was ik te horen dat het PieterVermeulenMuseum daar een zeer prominente rol krijgt toebedeeld.
Dan natuurlijk de nieuwe zeesluis. Imposant !! Jammer dat de sluisroute nog twee jaar dicht blijft. Dit heeft alles te maken met het feit dat de veiligheid niet te garanderen is.
Wat ons zorgen baart, is de uitstoot van fijnstof via Harsco (TATA). Ik wacht op dit moment op de antwoorden op raadsvragen die ik onlangs over dit onderwerp heb gesteld. U kunt ze binnenkort lezen op onze site.
Nieuw is dat u op de site van de gemeente Velsen voortaan kunt lezen wat mijn stemgedrag binnen de raad is geweest.
Dankbaar ben ik nog steeds met de inzet van Frank Cornet en Elsa Waljaard als steunfractieleden, zij gaan er echt 100% voor.
Vorige maand hadden we als fractie en bestuur weer een hele fijne heidag. Altijd goed om op deze manier samen een dag op te trekken, te delen en te bidden. We voelen ons echt verbonden met elkaar door Hem.
Ik kijk weer uit naar de periode die voor ons ligt. Dank voor uw steun"
Leen de Winter